TRASA 10km    
 muži  tým čas
1.    Jan Nápravník   38:37:78
1.    Tomáš Cink   38:37:78
2.    Erik Krumphanzl Odolov 43:27:35
3.    Vladimír Kolisko TJ H.Kostelec 43:51:03
4.    Petr Celba PELLS team Brno 43:58:68
5.    Jakub Nápravník TJ Maratonstav Úpice 43:59:52
6.    Oldřich Šmída TJ Maratonstav Úpice 44:29:25
7.    Martin Laštůvka Rtyně v Podkrkonoší 46:23:36
8.    David Bárta   46:26:62
9.    Ladislav Kubák   52:45:50
10.  Petr Václach   53:40:19
11.  Radek Plašil BK Rtyně v P.   54:01:62
12.  Luděk Hána TJ Stárkov 01:02:20:48
     
ženy    
1.    Renata Hájková TJ Maratonstav Úpice 46:04:24
2.    Markéta Mátlová   52:54:76
3.    Eva Krumphanzlová Odolov 59:53:32 
4.    Markéta Turková   01:02:38:00
     
     
TRASA 5km    
 muži    
1.     Pavel Bezděk Rtyně v P.  22:30:45
2.     Jiří Kubasa  TJ Maratonstav Úpice  23:38:29 
3.     Zdeněk Martínek    25:21:40 
4.     Petr Drbohlav    26:28:36
5.     Ondřej Nyklíček    26:53:85
6.     Luděk Nyklíček    26:53:86
7.     Jakub Drbohlav   27:43:55
8.     Tomáš Kroulík   29:56:03
9.     Ondřej Buriánek   30:29:85
10.   Tomáš Guman   31:14:36
11.   Petr Uhlíř    31:51:53
12.   Jiří Lanta TJ Maratonstav Úpice 32:38:41
13.   Štěpán Mareš   33:03:68
14.   Martin Vik   35:39:95
15.   Pavel Kratochvíl   35:42:30
     
 ženy     
1.     Kamila Šimková  SDH Bohdašín 25:49:85
2.     Iva Havlová SDH Bohdašín  30:24:70
3.     Lucie Jiroutová PELLS team Brno 30:28:38
4.     Vendula Hudrlíková   31:39:02
5.     Nikol Lorencová   35:42:25
6.     Monika Kaněrová    36:32:77
7.     Zlata Peterková   36:45:43
8.     V. Bejrová    38:31:32
9.     Miroslava Kameníková    39:21:22
10.   Renata Nováková TJ Stárkov 40:13:02
11.   Renata Hánová TJ Stárkov 40:13:46
12.   Petra Viková    40:48:72
     
TRASA 2KM    
muži    
1.     Vít Vosáhlo   10:33:89
2.     Ondřej Souček    11:59:27 
3.     Robert Cinke   12: 25:59
4.     Michal Krumpholz    13:51:42
5.     Jan Michalčík   15:37:09
6.     Martin Šimek   17:14:75
7.     Ladislav Buriánek    22:02:29
8.     Jiří Žáček   23:33:81
     
ženy    
1.     Martina Zákravská    13:56:70
2.     Kateřina Kejklíčková   14:18:81
3.     Lucie Šimková    16:37:89
4.     Veronika Vojtíšková    16:39:97
5.     Petra Návesníková    18:02:10
6.     Eva Bergrová    19:48:87
7.     Martina Gumanová   20:17:39
8.     Romana Martínková   20:32:58
9.     Jana Kratochvílová(2003)   25:15:10 
10.   Jana Kratochvílová(1981)   25:24:13
     
chlapci    
1.     František Kuhn   11:02:33
2.     Ondřej Souček    11:52:28
3.     Šimon Souček   13:02:22
4.     Šimon Krumphanzl    14:29:37
5.     Ondřej Kaněra    
6.     Matouš Kaněra    
     
dívky    
1.     Leona Kubasová   12:50:44
2.     Gabriela Malá   13:27:43
3.     Valerie Čepelková    14:44:08
4.     Johanka Krumphanzlová   15:42:20
5.     Kateřina Krumholzová   15:57:35
6.     Zuzka Witerová   17:33:01
7.     Natálka Honzerová   17:33:01
8.     Valerie Gumanová    19:22:28
9.     Klaudie Bergrová   19:27:30
10.   Bára Buriánková    19:38:00
11.   Ema Málková   20:19:36
     
TRASA 0,6km    
chlapci7 – 12 let    
1.     Ondřej Souček    01:10:56
2.     Ondra Nyklíček   01:30:18
3.     Šimon Souček   01:34:12
4.     Tadeáš Guman    01:36:25
5.     Lukáš Hájek    01:35:46 
 dívky 7 – 12 let    
1.     Anna Nyklíčková   01:15:20
2.     Eliška Volhejnová   01:19:19
3.     Sabina Ubasová    01:19:23
4.     Valerie Gumanová   01:27:10
5.     Vendula Vaňková   01:40:90
6.     Klára Nyklíčková   01:42:33
7.     Lucie Jobová    01:56:64
     
 chlapcido 6let    
1.     Jirka a pavel Bořkovi    01:36:41
2.     Vojtěch Málek   01:56:27
3.     Filip Šimek    02:06:12
4.     Vojta Laštůvka   02:14:39
5.     Matouš Kubeček   02:17:46
6.     Matyáš Cinke   02:20:42
7.     Lukáš Šimek   03:51:31
8.     Kryštof Nyklíček    03:00:05
9.     Tomáš Guman   03:51:31
     
dívky do 6 let    
1.     Žaneta Bergrová   01:58:16
2.     Monika Haková   02:04:55
3.     Amálie Michalčíková    04:55:15
4.     Matylda Gumanová     

Foto: