Kategorie 200m

1.      Hejna Tobiáš                                       1.  Gumanová Matylda

2.      Jirásek Filip                                          2.  Háková Monika

3.      Havlíček Tomáš                                   3.  Strnadová Barbora

4.      Jirásek Marek                                      4.  Melišíková Maja

5.      Kolman Miroslav                                 5.  Linková Magdaléna

6.       6.  Linková  Adélka

7.       7. Michalčíková Amálka

 

Kategorie  400m

1.       Souček Šimon                               0:01:17

2.       Havlíček Kája                                0:01:18

3.       Havel Vojta                                   0:01:25

4.       Figera Jakub                                  0:01:30

5.       Málek Vojta                                  0: 01:41

6.       Figera Lukáš                                  0:01:45

7.       Polák Martin                                 0:01:52

8.       Šmída Martin

 

1.       Hejnová  Kateřina                       0:01:18

2.       Gultová Eliška                              0:01:23

3.       Melišíková  Viktorie                    0:01:26

4.       Bergrová  Klaudie                        0:01:29

5.       Buriánková  Bára                         0:01:46

6.       Králová  Denisa                            0:01:48

7.       Bergrová  Žaneta                         0:01:51

8.       Jobová  Lucie                                0:01:54

9.       Vojtíšková  Anička

 

 

Kategorie  2km

Chlapci

1.       Souček  Ondřej                        TJ Maratonstav                                 0:11:06

2.       Souček Šimon                          TJ Maratonstav                                 0:13:38

3.       Tér Matěj                                  Rtyně v Podkrkonoší                       0:14:46

4.       Tomášek Ondřej                       Elhat                                                  0:15:30

5.       Job Pavel                                   Havlovice                                           0:15:42

6.       Nežádal  David                          Trutnov                                              0:17:07

7.       Nežádal Jan                               Trutnov                                              0:17:08

8.       Mareš Adam                            Trutnov                                                0:17:07

9.       Brzák František                        Takata                                                  0:18:12

10.   Poddaný Jakub                         Elhat                                                    0:20:32

11.   Říha Jonáš                                 Tmavý Důl                                           0:27:20

12.   Hofman Oliver                          Rtyně v Podkrkonoší                         0:28:50

Dívky

1.       Gultová Aneta                          BKL Machov                                         0:12:18

2.       Krumpholzová Kateřina          Havlovice                                              0:14:35

3.       Havlová Kateřina                      Olfin Trutnov                                       0:14:58

4.       Malá Kateřina                           TJ Maratonstav                                    0:15:23

5.       Čepelková Valerie                     Havlovice                                              0:15:49

6.       Sýkorová Aneta                         Havlovice                                              0:15:49

7.       Ernestová Sofie                         SK Dolar Hajnice                                   0:16:13

8.       Kroulíková Monika                   Malé Svatoňovice                                 0:16:28

9.       Gumanová Valerie                     Fans Trutnov                                        0:16:35

10.   Kociánová Bára                           Elhat                                                      0:18:03

11.   Winterová  Zuzka                       Malé Svatoňovice                                0:18:04

12.   Honzerová Natka                       Malé Svatoňovice                                0:18:05

13.   Hofmanová Stela                       Rtyně v Podkrkonoší                            0:28:11

                                                                                                                                   

Muži

1.       Souček Ondřej                            TJ Maratonstav                                   0:12:30

2.       Burkoň Vladimír                          Malé Svatoňovice                              0:13:20

3.       Kroulík Richard                            Malé Svatoňovice                              0:13:21

4.       Krumpholz Michal                       Havlovice                                            0:14:01

5.       Michalčík Jan                                Trutnov                                               0:14:38

6.       Tér Jan                                           Rtyně v Podkrkonoší                         0:14:42

7.       Mareč Štěpán                               Trutnov                                               0:15:00

8.       Dědek Jindřich                              Rtyně v Podkrkonoší                        0:19:48

9.       Poddaný Petr                                Elhat                                                    0:27:19

10.   Hofman Vojtěch                           Rtyně v Podkrkonoší                         0:28:10

               

Ženy

1.       Součková Jana                              TJ Maratonstav                                  0:13:50

2.       Burkoňová Aneta                          Malé Svatoňovice                             0:15:49

3.       Jobová Žaneta                               Havlovice                                            0:16:09

4.       Nováková Renata                          DD Tmavý Důl                                    0:18:51

5.       Burkoňová Gábina                         Malé Svatoňovice                             0:19:03

6.       Říhová Eva                                      DD Tmavý Důl                                    0:19:40

7.       Dědková Ilona                                Takata                                                0:19:47

8.       Strnadová Petra                                                                                         0:20:41

9.       Poddaná Irena                                 Elhat                                                  0:20:42

10.   Tomášková Lenka                           Elhat                                                   0:23:02

11.   Hofmanová  Andrea                       Rtyně v Podkrkonoší                       0:28:11  

12.   Tataiová Andrea                              Rtyně v Podkrkonoší                       0:28:50

13.   Fišerová Věra                                   Takata                                                0:28:51

14.   Baudyšová Eva                                 Takata                                                0:28:52

15.   MachováPavla                                  Takata                                                0:29:03

16.   Brzáková Věra                                  Takata                                                0:29:20

 

Kategorie 5km

1.       Havel  Lukáš                                      Olfin Care                                          0:22:21

2.       Kolisko Vladimír                               Run 4 Run                                          0:22:31

3.       Petera  Adam                                    SK Dolar Hajnice                               0:24:06

 

 

1.       Havlová Marie                                  Olfin Care                                           0:24:17

2.       Šimková  Kamila                               SDH Bohdašín                                    0:24:19

3.       Čerenkova  Petra                              Atletika Rtyně                                   0:25:35

   

Kategorie 10km

1.       Šolc Víťa                                                                                                         0:34:30

2.       Nápravník Jan                                  Rtyně v Podkrkonoší                         0:34:31

3.       Kyncl Marek                                     TJ Maratonstav                                  0:34:53

       

1.       Krumphanzlová Eva                        Odolov                               

2.       Gultová Adéla                                  BKL Machov      

3.       Prouzová Dominika