Výsledky Běhu pro dobrou věc 2018
13 pro 2018 18:52

Kategorie 200m 1.      Hejna Tobiáš                                       1.  Gumanová Matylda 2.      Jirásek Filip                                          2.  Háková Monika 3.      Havlíček Tomáš                                   3.  Strnadová Barbora 4.      Jirásek Marek                                      4.  Melišíková Maja 5.      Kolman Miroslav                                 5.  Linková Magdaléna 6.       6.  Linková  Adélka 7.       7. Michalčíková Amálka   Kategorie  400m 1.       Souček Šimon           [ ... ]

Celý článek
Běh pro dobrou věc 2018
13 pro 2018 18:51

Dne 8.9.2018 proběhl v našem Domově důchodců 1. ročník ,, Běhu pro dobrou věc “. Celkový výtěžek činí 18 225,-. Výtěžek ze startovného je  pro potřeby našich seniorů. Tímto děkujeme sponzorům a  účastníkům za podporu a přízeň a těšíme se na setkání při 2. ročníku ,, Běhu pro dobrou dobrou  věc “ v příštím roce.

Celý článek
Společnost SaarGummi Czech s.r.o. darovala peníze DD Tmavý Důl
06 lis 2017 15:48

Domov důchodců Tmavý Důl obdržel v úterý 10. 10. 2017 od společnosti SaarGummi Czech s.r.o. se sídlem v Červeném Kostelci obdržel pro ně samotné jednu z největších částek, co kdy dostávají. „ Jsme vděčni za každou korunu“ konstatoval ředitel Domova Důchodců Tmavý Důl Mgr. Antonín Stanislav, Ph.D. a dodal „do budoucna bychom rádi dále rozšiřovali kapacitu pro nové klienty, ale prioritou je pro nás nyní prosadit investiční akce, které jsou aktuální“.
SaarGummi Czech s.r.o. člen skupiny SaarGummi Group je výrobce dynamického těsnění do karosérií „Podporujeme v rámci sponzoringu především různé kulturní a sportovní aktivity a organizace z našeho regionu a tím se snažíme i motivovat ostatní, aby pomáhali také“ přiblí [ ... ]

Celý článek
Léto 2017
11 říj 2017 22:01

Léto je pomalu za námi a my jsme si ho užili naplno. Odstartovali jsme ho výletem do zoologické zahrady ve Dvoře Králové, a protože to byl celodenní výlet, stavovali jsme se také na obědě na Sv. Kateřině. Také jsme reprezentovali DD TD ve sportu – účastnili jsme se olympiád v Lamperticích, Hronově a Pilníkově. Cvičili jsme však i u nás, pomalu každý týden. Byli jsme také v Ratibořicích, navštívili nás děti ze základní školy ve Rtyni a na zábavu nám přijela návštěva až ze Skotska.   Doufáme, že jste si léto užili tak, jako my. Letní fotogalerii najdete zde.

Celý článek
Další články